Wynajem pracowników w Warszawie

Pomożemy Ci w pracach fizycznych i manualnych!

Pracownicy na godziny

Nasza oferta wynajmu pracowników skierowana jest zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Podnajmujemy pracowników fizycznych, którzy będą w stanie odciążyć cię w pracach magazynowych, jaki i porządkowych.

Wynajem pracowników do prac fizycznych

Jeśli w Twojej firmie lub domu pojawiły się dodatkowe zadania, których nie masz komu powierzyć – jesteśmy tutaj. Pomożemy Ci we wszelkich pracach fizycznych takich jak wnoszenie i znoszenie ciężkich przedmiotów, porządki, przeprowadzki i remonty. Nasi pracownicy nie przyjdą do Ciebie z pustymi rękami, bada wyposażeni w strój ochronny oraz we wszelkie niezbędne narzędzia.

Prace w domu i w ogrodzie

Nasi pracownicy wykonają za Ciebie wszelakie prace fizyczne, jakie są do wykonania w Twoim domu, mieszkaniu, a nawet w ogrodzie. Poniżej znajduje się lista przykładowych prac. Jeśli potrzebujesz pracownika na godziny do zadania, którego poniżej nie znalazłeś, skontaktuj się z nami! Istnieje duże prawdopodobieństwo, że jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Prace w firmie

W ostatnim czasie pojawiły się dodatkowe niecodzienne zadania i nie masz komu ich powierzyć. Wynajem pracowników na godziny w Warszawie, będzie odpowiednim rozwiązaniem dla Twojej firmy. Posiadamy wykwalifikowanych pracowników, którzy pomogą ci w firmowych remontach, przenoszeniu mebli, a nawet relokacji magazynów. Poniżej znajduje się lista prac, jakie możemy dla Ciebie wykonać.

Powiedz nam, co możemy dla Ciebie zrobić?

Wynajem pracowników magazynowych

Wynajmujemy na godziny pracowników magazynowych, którzy zajmą się pracami firycznymi jak i tymi manualnymi. Pomogą Ci w pracach manualnych Takich jak metkowanie produktów czy inwentaryzacje, a nawet pakowanie zestawów, lub składanie opakowań e-commerce.

Inwentaryzacje

Inwentaryzację w firmach przeprowadzane są raz na jakiś czas, przez co nie potrzebujesz zatrudniać stałych pracowników? Nasza firma posiada doświadczonych pracowników inwentaryzacji w Warszawie, którzy z chęcią Ci pomogą. Ze sprawdzoną ekipą prace inwentaryzacyjne pójdą Ci szybko i gładko.

Metkowanie produktów

Metkowanie towaru w dużych magazynach, przy dużych dostawach, to zajęcie, które trzeba wykonać szybko, sprawnie i dokładnie, a my właśnie tak pracujemy!

Składanie opakowań

Szykując się do dużych wysyłek, lub po prostu tworząc zestawy prezentowe w swoim sklepie e-commerce, możesz zatrudnić naszych pracowników, do składania kartonów, składania opakowań zbiorczych, a nawet zbierania produktów i tworzenia gotowych zestawów.

Lubimy wyzwania. Z chęcią dowiemy się, w czym możemy Ci pomóc?

Wynajem pracowników Warszawa - cennik

40zł/h netto

Wynajmujemy pracowników na godziny w obrębie Warszawy i okolic, a ich minimalny czas pracy to 3 godziny. 

Nasi pracownicy pojawią się u Ciebie w wyznaczonej godzinie, gotowi i zwarci do pracy. Dodatkowo będą wyposażeni w:

Usługi, które mogą Cię zainteresować!

Transportuj przedmioty i towarów w obrębie kraju – międzymiastowo. Zamów transport już dziś.

Szybki i tani przewóz rzeczy w Warszawie i jej okolicach – zamawiasz, my odbieramy i dostarczamy.

Przewóz rzeczy i maszyn pozagabarytowych. Realizacja transportów obciążone ryzykiem.