Transport gabarytów

Kompleksowa oferta transportu gabarytów dla firm oraz osób prywatnych.

Czym jest transport specjalny?

Transport specjalny to transport przedmiotów, które ze względu na swoje wyjątkowe cechy muszą być przewożone w nietypowy sposób. Transportem specjalnym powinny zostać objęte rzeczy o wzmożonej podatności na uszkodzenia, konstrukcje o nieprzeciętnych gabarytach lub przedmioty o szczególnej wartości. Rzeczy transportowane w ten sposób najczęściej potrzebują specjalnego pakowania lub dodatkowego ubezpieczenia.

Transport antyków

Przewozimy meble o dużych gabarytach, wyjątkowej konstrukcji i wartości. Odpowiednio zabezpieczamy je na czas transportu, nie narażając ich na uszkodzenia. 

Czytaj więcej

Transport fortepianów

Szykujesz się do zakupu lub przeprowadzki? Potrzebujesz transportu instrumentów muzycznych? Pomożemy Ci z transportem pianina, fortepianu, harfy, kontrabasu, perkusji i wielu innych.

Czytaj więcej

Transport sejfów

Transport sejfów wymaga szczególnej uwagi i przygotowań. Firma ALL INCLUSIVE PRZEPROWADZKI transportuje sejfy profesjonalnie i kompleksowo. Przekonaj się o tym i zamów naszą usługę przewozu już dziś.

Czytaj więcej

Transport Serwerów i UPS

Transport urządzeń UPS i serwerów to niebanalne zadanie. Wymaga szczegółowego planowania, wyjątkowej ostrożności i odpowiednie zabezpieczenie. Warto zlecić to doświadczonej firmie – przekonaj się!

Czytaj więcej

Transport antyków Warszawa

Przedmioty zabytkowe mają dużą wartość, zarówno pieniężną jak i sentymentalną, dlatego do ich przewozu powinniśmy podejść z wyjątkową troską. Transport antyków wymaga oceny stanu mebla przed transportem oraz odpowiedniego przygotowania do transportu. Firma ALL INCLUSIVE PRZEPROWADZKI zajmuje się logistyką przewozu i bezpieczeństwem przewożonych antyków.

Logistyka przewozu antyków

W przypadku transportu antyków niezbędne jest wcześniejsze planowanie operacji. Zdarza się tak, że problemem jest zmieszczenie mebla w drzwiach, korytarzu, czy przeniesienie go po schodach. Wymaga to od nas dodatkowych zadań, żeby nie uszkodzić samego mebla, i odpowiednio zabezpieczyć mieszkanie. Nierzadko przewóz antyków wymaga demontażu drzwi lub użycia specjalistycznych dźwigów i pasów, które usprawniają przebieg przeprowadzki. Nasza firma profesjonalnie podchodzi do sprawy, aby nie narażać antyków na uszkodzenia. 

Jak zamówić transport antyków w Warszawie?

Skontaktuj się z naszymi konsultantami w celu uzgodnienia szczegółów. Przygotuj niezbędne informacje takie jak: rozmiar mebla, szacowana waga mebla, rodzaj materiały, z jakiego jest wykonany mebel. W przypadku transportu małych mebli takich jak stoliki kawowe, krzesła, fotele, czy obrazy możliwa jest wycena Twojego zlecenia przez telefon. Przy zamówieniach na transport mebli o dużych gabarytach: szafy, kredensy, rzeźby, stoły, ocena specjalisty może okazać się niezbędna. Oględziny pozwolą nam nie tylko wycenić zlecenie, ale także zaproponować najlepsze logistycznie rozwiązanie dla przewozu antyków.

Jak bezpiecznie transportować antyki?

Antyki powinny być przewożone, w sposób, który uniemożliwi naruszenie ich konstrukcji. Do ich zabezpieczenia używa się odpowiednich materiałów. My preferujemy papiery kartonowe i kartony, folie stretch i bąbelkowe. Niektóre antyki wymagają specjalnego wyposażenia samochodu transportującego, w pasy nieumożliwiające poruszenie się przedmiotu podczas przejazdu. Skontaktuj się z nami i zamów transport antyków w Warszawie i okolicach!

Transport pianin Warszawa

Gra na pianinie to piękna pasja, choć z punktu widzenia logistycznego, potrafi sprawiać spore problemy. Jeśli przeprowadzasz się za swoim pianinem, bądź planujesz jego zakup, koniecznie skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci przetransportować fortepian, pianino, harfę, kontrabas oraz inne duże instrumenty na terenie Warszawy.

Bezpieczny transport pianina

Pianina i fortepiany to wyjątkowe instrumenty, a ich transport jest skomplikowaną operacją ze względu na wagę, rozmiar oraz delikatną konstrukcję. Tutaj ważne są zasady, jakich należy się trzymać przy przenoszeniu tego typu sprzętów. To one pozwalają, aby pianino po transporcie grało i prezentowało się, tak samo dobrze jest przedtem. Transport fortepianów, pianin wymaga precyzji, cierpliwości i skupienia. Zaufaj nam, a pomożemy Ci bezpiecznie przewieźć pianino na terenie Warszawy.

Jak zamówić transport instrumentów w Warszawie?

Instrumenty muzyczne są cennymi narzędziami pracy, mają wartość historyczną, sentymentalną i finansową. Dlatego warto ich transport zlecić profesjonalistom. Firma ALL INCLUSIVE PRZEPROWADZKI specjalizuje się w przewozie dużych instrumentów muzycznych takich jak fortepiany i pianina. Skontaktuj się z nami i zamów darmową wycenę przewozu pianina w Warszawie i okolicach.

Transport urządzeń UPS i serwerów

Przewóz urządzeń UPS i serwerów jest wymagającą operacją. Jako firma transportowa z wieloletnim doświadczeniem, jesteśmy do tego przygotowani. Każde zlecenie planujemy z wyprzedzeniem, krok po kroku, aby zachować najwyższy standard. Zdajmy sobie sprawę z wartości i wagi tego typu urządzeń. Wiemy, że mogą one stanowić podstawę działania dla firmy. 

Jak wygląda transport serwerów?

Rozważając przewóz serwera, warto poświęcić chwilę dłużej na planowanie i ograniczyć ryzyko uszkodzenia do minimum. Posiadamy niezbędną wiedzę do przygotowania strategii transportu oraz narzędzia do jej realizacji. Do klienta nie przychodzimy z pustymi rękoma, nasza ekipa transportowa wyposażona jest w akcesoria takie jak pasy, liny, wózki, które nie tyle ułatwiają przeniesienie i załadowanie ciężkich przedmiotów, ile również ograniczają ryzyko upuszczenia, czy upadku. Zaufaj nam, a my udowodnimy ci, że potrafimy wykonać transport serwerów i różnego rodzaju urządzeń firmowych – profesjonalnie.

Transport sejfów

Wyjątkowo wymagający transport sejfu? To zlecenie jest dla nas! Transportujemy sejfy i kasy pancerne na terenie Warszawy i okolic. Każdy transport sejfu jest wyjątkowy i potrzebuje indywidualnego podejścia. Firma PRZEPROWADZKI ALL INCLUSIVE do każdego zlecenia podchodzi ze starannością, tworząc plan przewozu.

Jak wygląda transport sejfu w Warszawie?

Wyciąganie sejfów z dużych biurowców, prywatnych domów i ich przewóz każdorazowo wymaga od nas przygotowania planu. Sejfy i kasy pancerne, są na tyle ciężkie, że wyciągnięcie ich gołymi rękoma graniczy z cudem (lub nie jest możliwe). Dlatego stoi za nami całe zaplecze techniczne wciągarek, dźwigów, pasów, których używamy do przewozu takich gabarytów. Pełna usługa obejmuje zniesienie, wniesienie oraz transport ładunku, czyli kompleksowe działanie, które pozwoli na zadowolenie naszych klientów.

Transport Gabarytów

Posiadasz przedmioty wielkogabarytowe, które wymagają transportu? Niezależnie od tego, co to jest, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc! Posiadamy różne środki transportu, dostosowane do większych i mniejszych gabarytów. Działamy na terenie Warszawy (ale inne lokalizacje nie są dla nas wyzwaniem). Jesteśmy w stanie przewieźć rzeczy dużych gabarytów lub ponadgabarytowe w odpowiedni sposób je zabezpieczając. Jeśli potrzebujesz takiego transportu, koniecznie skontaktuj się z nami. Chętnie zaplanujemy z Tobą przewóz gabarytów w Warszawie lub poza nią.

Zamów transport gbarytów w Warszawie!

Bezpiecznie przejdziemy wszytko!

Usługi powiązane

Ty pakujesz i szykujesz, a my przewodzimy Twoje bagaże. Podoba Ci się ta oferta – dowiedz się więcej.

Potrzebujesz pomocy w przenoszeniu, pakowaniu, montowaniu lub innej pracy fizycznej? Pomożemy Ci! 

Przeprowadzasz całe swoje biuro? Dowiedz się więcej na temat kompleksowych przeprowadzek dla firm.