Przeprowadzki mieszkań i domów w Warszawie

Szybko. Tanio. Bezpiecznie.

Usługi przeprowadzkowe na terenie
Warszawy

Nasza oferta obejmuje przeprowadzki domów i mieszkań na terenie Warszawy i w jej okolicach. Działamy w obrębie wszystkich dzielnic Warszawy: Ursynów, Praga, Wola 

Szybko i tanio przeprowadzimy twoje mieszkanie

Przeprowadzka mieszkania, często wiąże się z dodatkowymi obowiązkami i potrafi być naprawdę uciążliwa. Godziny planowania, pakowania i przenoszenia rzeczy. I miliony nurtujących pytań: jak spakować mieszkanie do przeprowadzki, jak przewieźć rzeczy z jednego końca miasta na drugi, skąd wziąć samochód? Te wszystkie problemy, ściągniemy z twojej głowy, wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

 

Jak wygląda przeprowadzka mieszkania?

Przeprowadzki mieszkań w obrębie Warszawy to najczęściej zamawiane usługi, ich realizacja odbywa się w umówionym z klientem terminie. W przypadku małych mieszkań cała przeprowadzka, wraz ze spakowaniem kartonów, zabezpieczeniem cennych przedmiotów i wyniesieniem mebli zajmuje zaledwie kilka godzin. Cena przeprowadzki zależy od tego, jaki zakres prac chcesz przenieść na naszą ekipę przeprowadzkową. Możesz wybrać tę najbardziej kompleksową, jak i dopasować usługę do swoich potrzeb. 

Przeprowadzki domów w okolicach Warszawy

Zmiana miejsca zamieszkanie nie należy do łatwych decyzji, w szczególności, kiedy zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób przewieźć cały swój dobytek gromadzony przez lata. Firma ALL INCLUSIVE PRZEPROWADZKI pomoże Ci szybko przenieść cały dom pod nowy adres. Wystarczy zadzwonić, umówić się na wycenę i ustalić termin realizacji. 

Jak wygląda przeprowadzka domu w okolicach Warszawy?

Prywatne przeprowadzki domów, nie należą do łatwych, dlatego dobrze jest zostawić je specjalistom – przynajmniej w części. Fachowa pomoc podczas przeprowadzki domu najczęściej przydaje się podczas rozkładania mebli, zabezpieczania ich, noszenia i transportowania. 

Kompleksowe usługi przeprowadzkowe

To jedyna taka, kompleksowa usługa przeprowadzek domów i mieszkań w Warszawie. Pozwala ona na stworzenie własnego pakietu szytego na miarę Twoich potrzeb. Zobacz poniższe punkty i powiedz nam, w czym możemy Ci pomóc. 

Dostarczamy kartony

Dostarczamy kartony, folie zabezpieczające, taśmy i inne przybory potrzebne do przeprowadzki. 

Zabezpieczamy cenne przedmioty

Pakujemy drobne rzeczy w kartony, zabezpieczając cenne i kruche przedmioty dodatkowymi foliami i gąbkami. 

Rozkręcamy i skręcamy meble

Przeprowadzamy demontaż mebli, zabezpieczamy je i bezpiecznie przewozimy pod nowy adres.

Przenosimy bagaże

Wynosimy meble i bagaże ze starego lokum, przewozimy, a następnie rozkładamy w odpowiednich pomieszczeniach w nowym domu.

Porządkujemy

Podczas przeprowadzek dbamy o porządek i bezpieczeństwo, zabezpieczamy trasy przejścia, sprzątamy.

Transportujemy

Posiadamy dużą flotę samochodów, którymi bezpiecznie przewidzimy powierzone nam przedmioty.

Skontaktuj się z nami

i skorzystaj z darmowej wyceny przeprowadzki.

Jak wygląda proces przeprowadzki?

1. Kontakt

Skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź wypełnij formularz na stronie, a my do Ciebie oddzwonimy. 

2. Wycena

Darmowa wycena przeprowadzki mieszkania tworzona jest przez naszego pracownika, często odbywa się ona już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej. 

3. Przeprowadzka

W umówionym terminie przyjeżdżamy pod twoje drzwi, żeby wykonać nasze zadanie, czyli szybko, bezpiecznie przeprowadzić twój dom.

Ile będzie kosztować przeprowadzka mieszkania?

Wycena przeprowadzki tworzona jest na podstawie informacji, jakie pozyskujemy od klienta podczas pierwszej rozmowy telefonicznej. Dzięki pozyskanym informacją jesteśmy w stanie oszacować czas pracy oraz wskazać cenę. Od czego zależy cena przeprowadzki:

Wycena przeprowadzki domu jednorodzinnego odbywa się telefonicznie, bądź podczas umówionych oględzin. Dlaczego będziemy chcieli się z Państwem spotkać przed przeprowadzką domu? W domach jednorodzinnych często trzymamy więcej rzeczy, które wymagają wyjątkowego zabezpieczenia lub/i wyjątkowego transportu: kosiarki, meble ogrodowe, rowery, baseny, budy dla zwierząt, ogromne kanapy, antyczne meble itp. Przy tego typu zleceniach lubimy spotkać się z klientem w jego domu i omówić etapami przeprowadzkę. UWAGA! Oględziny domu są darmowe!

Galeria przeprowadzek

Dlaczego warto przeprowadzić
mieszkanie razem z nami?

Bezpieczeństwo

Twoje rzeczy do przeprowadzki są profesjonalnie zabezpieczone, i co ważne jadą ubezpieczonym transportem.

Wygoda

Nasza ekipa remontowa zajmie się wszystkim, a ty możesz usiać wygonie w fotelu i się odprężyć.

Profesjonalizm

Jesteśmy profesjonalistami, wykonaliśmy tysiące przeprowadzek domów i mieszkań w Warszawie.

Usługi powiązane

Zastanawiasz się jak przetransportować duże gabaryty? Może masz coś wyjątkowego do transportu? Zobacz ofertę transportu specjalnego.

Ty pakujesz i szykujesz, a my przewodzimy Twoje bagaże. Podoba Ci się ta oferta – dowiedz się więcej.

Potrzebujesz pomocy w przenoszeniu, pakowaniu, montowaniu lub innej pracy fizycznej? Pomożemy Ci!