Magazynowanie rzeczy Warszawa

Wynajem powierzchni magazynowej.

Magazynowanie Warszawa
oferta dla firm i osób prywatnych

Firma INCLUSIVE PRZEPROWADZKI nie zostawi Cię na lodzie. To jedyna tak kompleksowa usługa, która zapewnia transport bagażowy oraz specjalny, przeprowadzki firm i domów oraz zapewnia magazynowanie. Firma posiada hale magazynowe, magazyny w Warszawie i okolicach. Masz coś do przechowania? Żaden problem! Zadzwoń do naszego magazynu i daj znać kiedy do nas dotrzesz, bądź zamów transport do magazynu już dziś!

Oferta przechowywania rzeczy w Warszawie dla Twojej firmy

Szukasz firmy na terenie Warszawy, która posiada magazyny i przechowa Twoje rzeczy? Trafiłeś idealnie! Nasza firma świadczy usługi magazynowe dla małych i dużych firm. W magazynach z obsługą  możesz przechować nie tylko dostawy, czy duże transze towarów do sklepów e-commerce, sieci restauracyjnych, czy sieci sklepów detalicznych. Oferta firmy ALL INCLUSIVE PRZEPROWADZKI, jest na tyle duża, że na pewno znajdziesz odpowiednie dla siebie rozwiązanie. Od dużych przestrzeni magazynowych po mniejsze boxy, pozwalające przechowywać sprzęt biurowy.

Magazynowanie - oferta dla firm

Oferta magazynowania dla firm znacząco różni się od ofert tradycyjnych magazynów. W magazynach firmy INCLUSIVE PRZEPROWADZKI przechowasz niestandardowe przewozy, zamówienia, dostawy, ale i drobniejsze sprzęty biurowe, czy ogródki restauracyjne. Dodatkowo to jedyna tak kompleksowa usługa firmy magazynowej, która pozwala jednocześnie na przewóz gabarytów, mebli firmowych, jak i ich magazynowanie.v

Hale magazynowe w Warszawie

Nasze hale magazynowe znajdują się w okolicach Warszawy i otwarte są przez całą dobę. Pracujemy dla naszych klientów  24h/7 dni w tygodniu. Nasz magazyn przyjmuje zgłoszenia o każdej porze, umożliwiając rozładunek ciężarówek w godzinach dostosowanych do planu kierowców. W magazynie przechowujemy duże oraz małe dostawy. Rozładowujemy oraz przeładowujemy transporty, ułatwiając prace dużych firm logistycznych, produkcyjnych oraz dystrybucyjnych. Zapewniamy przechowywanie towarów na paletach oraz bez nich w czystych i bezpiecznych magazynach z obsługą.

Przechowywanie rzeczy dla firm

Nasz magazyn pozwala na wynajęcie przestrzeni i przechowanie mebli biurowych, sprzętów biurowych i innych chwilowo zbędnych rzeczy. Czy to przy przeniesieniu biura, czy chwilowym remoncie, za każdym razem może okazać się, że potrzebujesz dodatkowej przestrzeni na przechowywanie rzeczy biurowych. Nie ważne czy potrzebujesz dłuższego, czy też krótkoterminowego magazynowania rzeczy. Czekając na odsprzedaży wyposażenia biurowego czy oddanie piętra w nowej siedzibie możesz na nas liczyć. Przechowamy Twoje rzeczy w naszej przestrzeni magazynowej w Warszawie. To nie wszystko firma ALL INCLUSIVE PRZEPROWADZKI przeprowadzi Twoje biuro oraz wykona transport sejfów, serwerów i innych niestandardowych gabarytów. Koniecznie zapoznaj się z pełną ofertą!

Przechowywanie rzeczy Warszawa
oferta dla osób prywatnych

Magazynowanie, to coraz częstsza forma przechowywania rzeczy, które nie mieszczą się w domach, bądź po prostu są używane przez nas sezonowo. Firma ALL INCLUSIVE PRZEPROWADZKI posiada własne magazyny z obsługą, w których możesz przechować swoje rzeczy i przywodzić je i odbierać 24h/7 dni w tygodniu.

Jakie rzeczy możesz przechowywać w magazynie?

Często przy zmianach mieszkania, przeprowadzkach i remontach okazuje się, że nie jesteśmy w stanie pomieścić wszystkich mebli. Szkoda nam wyrzucać niektóre z nich, nawet kiedy wymieniamy je na nowe, po prostu z powodu sentymentu, lub też wiemy, że kiedyś mogą się przydać. Czasem, nawet gdy próbujemy je sprzedać, potrzebujemy na czas sprzedaży zapewnić im miejsce. Firma INCLUSIVE PRZEPROWADZKI zapewnia przechowywanie mebli w Warszawie na krótsze i dłuższe okresy.

Przechowywać w magazynie można również rzeczy sportowe, rowery, kajaki, deski snowboardowe oraz innego tego typu osprzęt. Można by wymieniać wiele rzeczy do przechowania, jakich nie jesteśmy w stanie pomieścić w małych mieszkaniach w centrum miasta. Pamiętaj jednak, że przywożąc sprzęt sportowy do magazynu, należy najpierw go wyczyścić. Przechowywanie brudnych sprzętów sportowych może spowodować uszkodzenia lakieru, bądź materiału, z jakiego został wykonany sprzęt.

Sprzęty domowe i ogrodowe często nas odwiedzają. Piękne tarasy z dużymi meblami i ogromnymi parasolami, to letnie marzenie, każdego posiadacza małego domku pod Warszawą. Pojawia się jednak pytanie, co zrobić z meblami tarasowymi na zimę?  Piękne sofy i duże stoły wymagają suchego, ale i dużego miejsca. Firma INCLUSIVE PRZEPROWADZKI przechowa meble ogrodowe na zimę.

Boxy do wynajęcia Warszawa

Na terenie Warszawy posiadamy magazyn z podzieloną powierzchnią na mniejsze przestrzenie, które możesz wynająć, aby schować chwilowo zbędne rzeczy. W boksach magazynowych możesz przechować małe rzeczy pochowane w kartonach, średnie, jak i większe sprzęty domowe i meble. Do takiego pomieszczenia magazynowego bez problemu wejdzie kanapa, biurko, stary telewizor. Tu również schowasz rzeczy, z których wyrosło Twoje dziecko i które czekają na kolejnego bobasa w rodzinie lub odsprzedaż.

Jak wyglądają magazyny w Warszawie

Magazyny spełniają wymogi bezpieczeństwa, są osuszone i sprzyjają przechowywaniu różnych rzeczy. Co ważne, są one zaciemnione, co może być istotne w przypadku przechowywania rzeczy mogących się uszkodzić pod wpływem promieniowania UV. W magazynach panuje optymalna – pokojowa temperatura. Takie warunki są dogodne do przechowywania mebli, sprzętu sportowego oraz większości rzeczy, o których mógłbyś pomyśleć.

Zobacz nasze magazyny na mapie

Magazyn nr 1

Magazyn nr 2

Czy mogę zamówić transport do magazynu?

Z nami to nie problem! Zadzwoń do nas i umów się z nami, podając szczegóły zlecenia i wymiary rzeczy, które chciałbyś u nas zostawić. Wspólnie umówimy termin, spakujemy i przewieziemy Twoje rzeczy do naszych magazynów. Dowiedz się więcej o usługach transportowych.

Usługi powiązane

Transportujemy przedmioty wymagające użycia szczególnych środków ostrożności ze względu na ich ciężar, gabaryt, czy wartość.

Ty pakujesz i szykujesz, a my przewodzimy Twoje bagaże. Podoba Ci się ta oferta – dowiedz się więcej.

Przeprowadzasz biuro lub po prostu przewozisz rzeczy między miastami. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą transportową.